خدمات و محصولات نوآوران امین

- تامین مالی از طریق ابزارهای مالکیتی (سرمایه‌ای)

نوآوران امین طی یک دهه فعالیت، موفق به ارائه خدمات تخصصی تأمین مالی از طریق «افزایش سرمایه» به میزان 115 هزار میلیارد تومان در بیش از 14 صنعت و به بیش از 58 واحد تجاری گردیده است.

برخی از مشتریان این خدمات "شرکت فولاد مبارکه اصفهان"، "شرکت معدنی و صنعتی گل گهر"، "شرکت معدنی و صنعتی چادر ملو" و ...

بیشتر...

- تامین مالی از طریق ابزارهای استقراضی (بدهی)

ارائه خدمات تأمین مالی از طریق انتشار اوراق بدهی (استقراضی) در کنار اوراق سرمایه‌ای، برای تمامی شرکت‌ها در بازار سرمایه کشور امکان‌پذیر می‌باشد. در این بازار ابزارهای متفاوتی طراحی گردیده است که با توجه به هدف تأمین مالی امکان بهره‌گیری از یک یا چند ابزار وجود دارد.در این خصوص نوآوران امین پس از بررسی وضعیت مالی و اقتصادی شرکت با استفاده از ابزارهای هوشمند تحلیلی و بررسی توجیه فنی، مالی و اقتصادی طرح‌های در جریان شرکت اقدام به طراحی و پیشنهاد بسته تأمین مالی متناسب با شرایط متقاضی نموده و پس از نهایی شدن ساختار تأمین مالی، اقدامات اجرایی جهت اخذ مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار صورت می‌پذیرد.

انتشار اوراق اجاره شرکت معدنی و صنعتی گل گهر(سهامی عام) به میزان ۱۲،۰۰۰ میلیارد ریال، انتشار اوراق اجاره شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان (سهامی عام) به میزان ۱۱،۵۰۰ میلیارد ریال نمونه‌هایی از تجارب نوآوران امین در زمینه انتشار اوراق بدهی بوده است.

بیشتر...

- ارائه خدمات تخصصی در بورس کالا و بورس انرژی

نوآوران امین اعتقاد دارد ابزارهای بورس کالا به مثابه موتور اقتصاد فیزیکی کشور بوده و استفاده از این ابزارها فرصت‌های زیر را در سطح اقتصاد ملی به همراه دارد:

  • فعال‌سازی اقتصاد فیزیکی
  • مقابله با رکود تورمی
  • پوشش ریسک تولید
  • مشارکت بین‌المللی
  • تثبیت استانداردهای کیفی
بیشتر...

- ارائه خدمات تامین مالی از طریق تاسیس شرکت سهامی عام

دستورالعمل تشکیل شرکت سهامی عام پروژه با هدف تقویت بازار اولیه، هدایت نقدینگی به پروژه های دارای توجیه فنی و اقتصادی و افزایش زمینه مشارکت سهامداران خود در اجرای پروژه های کلان اقتصادی در سال ۱۴۰۰ به تصویب هیأت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار رسید.
نوآوران امین با برخورداری از پیشینه تخصصی در حوزه تأمین مالی و با نگاه ویژه به اقتصاد فیزیکی به عنوان تنها راه نجات کشور در شرایط کنونی آماده ارائه خدمت در تأسیس شرکت های تخصصی سهامی عام پروژه می باشد.

بیشتر...

- ارائه خدمات تامین مالی از طریق پذیرش شرکت ها در شرکت بورس و شرکت فرابورس

بدون تردید پذیرش شرکت ها در بازار سرمایه، عاوه بر اینکه به گسترش بازار سرمایه و تقویت تأمین مالی شرکت ها می انجامد، دارای مزایای متعددی برای ناشر متقاضی پذیرش، سهامداران آن و نیز کل اقتصاد و جامعه است.

کسب رتبه اول ارزیابی کیفی و رتبه سوم ارزیابی کمی مشاوران پذیرش ـ در سال 1399

بیشتر...

- خدمت ارزشگذاری

نوآوران امین طی یک دهه فعالیت موفق به ارائه خدمات تخصصی «ارزش‌گذاری» به طیف وسیعی از متقاضیان گردیده است و تاکنون قریب به 50 پروژه ارزش‌گذاری در صنایع مختلف را به انجام رسانده است که به برخی از آنها اشاره می‌شود:

برخی از مشتریان این خدمات "شرکت ملی مس"، "شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان"، "شرکت لاستیک یزد" و ...

بیشتر...

- خدمت تدوین طرح کسب و کار

تهیه گزارشات تخصصی امکان‌سنجی اقتصادی پروژه‌ها» یکی دیگر از خدمات نوآوران امین در حوزه مشاور سرمایه‌گذاری می‌باشد. در این حوزه نوآوران امین با به کارگیری نیروهای متخصص و با توجه به دسترسی به سامانه‌های تخصصی نقش مؤثری در شکل‌گیری پروژه‌های صنعتی در کشور داشته است که به برخی از آن‌ها اشاره می‌گردد:

تدوین طرح کسب و کار "احداث واحدهای صنعتی همچون گندله سازی، آهن اسفنجی، فولاد آلیاژی" ، "فرو آلیاژها" ، "کارخانه ممبران"، "نیروگاه خورشیدی" و ... نمونه هایی از خدمات شرکت بوده است.

بیشتر...

- خدمت ادغام و تملیک

شرکت نوآوران امین به‌واسطه شبکه گسترده‌ خود در میان سرمایه‌گذاران و فعالان صنایع مختلف، از امکان ارائه خدمات تامین مالی از طریق ادغام و تملیک به شرکت‌ها و پروژه‌ها برخوردار است.

ادغام دو شرکت "نماد ریل گستر" و "حمل و نقل ترکیبی مواد معدنی گهر ترابر سیرجان" نمونه موفقی از خدمات شرکت بوده است.

بیشتر...

سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه نیازمند تخصص و دانش مالی و سرمایه‌گذاری است. نوآوران امین از طریق تشکیل و مدیریت سبد اختصاصی به تناسب ریسک‌پذیری، امکان دسترسی عموم سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی، به فرصت‌های سرمایه‌گذاری بازار سرمایه ایران را فراهم کرده است.

- خدمت سبدگردانی

سبدگردانی عبارت است از ایجاد مجموعه‌ای اختصاصی از اوراق‌بهادار برای یک مشتری خاص با توجه به ویژگی‌ها و ترجیحات فردی، سطح ریسک‌پذیری و حجم سرمایه‌گذاری وی و مدیریت مستمر آن برای ایجاد بیشترین سود ممکن که تحت نظارت و کنترل کامل مشتری انجام می‌شود. نوآوران امین با کسب مجوز فعالیت سبدگردانی، اداره سبدهای سرمایه‌گذاری اختصاصی را در دستور کار قرار داده است.

بیشتر...

برای اطلاعات بیشتر درباره‌ی خدمات نوآوران امین اینجا کلیک کنید یا با شماره 02187700808 تماس بگیرید

مشتریان و مخاطبان زیادی وجود دارند که مایلند برای پیاده سازی استراتژی مالی خود، داده های خام و حتی اطلاعات پردازش شده را به طور مستقیم از منابع مستقل دریافت کنند تا بتوانند آن ها را ذخیره کنند و پردازش های اختصاصی خود را روی آن ها انجام دهند. یکی از راه های دستیابی به این خواسته ، بهره گیری از WEB ESERVICE ها و API ها است. نوآوران امین گستره ی وسیعی از انواع داده های بازار سرمایه و مالی را در این قالب آماده کرده است که کاربران می توانند پایگاه داده اختصاصی خود را بر مبنای آن ایجاد کنند.

خرید...

به منظور تحلیلی جامع از عملکرد مالی با نگاه به اقتصاد فیزیکی شرکت‌های بازار سرمایه، سامانه‌ای طراحی شده است که به طور جامع، اقلام صورت‌های مالی، نسبت‌های مالی و گزارش عملکرد ماهیانه شرکت‌ها را مورد ارزیابی قرار می‌دهد. سامانه بنیادی، امکان دسترسی به مهمترین اطلاعات مالی یک شرکت در کوتاه‌ترین زمان ممکن را برای سرمایه‌گذاران و تحلیلگران ایجاد می‌کند.

این سامانه منحصر به فرد و جدید، بعدهای مختلف عملکرد شرکت را از مدیریت داراییها گرفته تا ساختار تأمین مالی، و از مدیریت سودآوری گرفته تا ریسک های درونی و بیرونی شرکت، در بر می گیرد. الگوریتم این سامانه، با ارائه امکان انتخاب شاخصها و طبقه بندی آنها در قالب بعدهای عملیاتی، ساختاری قابل انطباق با روشها و نیازهای سازمانهای مختلف برای ارزیابی عملکرد شرکت ارائه میدهد. این الگوریتم به طور خودکار، تغییر در هنجارهای عملکردی شرکت ها را جذب می کند و بدین ترتیب، نیازی به بروزرسانی نخواهد داشت. در مجموع این سامانه هر شرکت را از ۱۳۰ شاخص در هشت بعد اصلی شامل احساس بازار، بازده، بنیادی، تکنیکال، رفتار معامله گران، ریسک، فروش و قیمت گذاری در مقایسه با صنعت و شرکتهای مشابه خود ارزیابی کرده و امتیازدهی می کند. نتایج ارزیابی به گونههای است که قابل درک برای افراد با سطوح دانش مختلف باشد.

این سامانه اطلاعات صورت‌های مالی میان‌دوره‌ای و پایان دوره‌ی شرکت‌ها، شاخص‌های استاندارد ارزیابی کیفیت عملکرد مالی و اطلاعات تولید و فروش را در بر می‌گیرد. این سامانه با بهره‌گیری از فناوری هوش تجاری، افزون بر اطلاعات پردازش‌شده، امکان تصمیم‌گیری را برای متخصصان فراهم می‌کند.

به منظور تحلیلی جامع از عملکرد مالی با نگاه به اقتصاد فیزیکی شرکتهای بازار سرمایه، سامانه ای طراحی شده است که به طور جامع ، اقلام صورتهای مالی، نسبتهای مالی و گزارش عملکـرد ماهيانـه شرکت ها را مورد ارزیابی قرار می دهد. از ویژگیهای منحصر به فرد این سامانه قابلیت تحلیل روند 5 سالهی نسبتهای مالی شرکتها در مقایسه با شرکتهای دیگر و همچنین میانگین صنعت است. این سامانه تنها سامانه تحلیلی است که برای امتیاز دهی شرکت ها از یک الگوریتم یادگیرنده استفاده میکند.

اولین گام برای ایجاد نظام مالی در یک هلدینگ، ارزیابی هوشمند تک تک شرکتهای زیر مجموعه آن است. در این راستا ، توجه به استراتژی شرکت مادر این ارزیابی را می تواند متاثر کند. سامانه ارزیابی هلدینگهای نوآوران امین با تمرکز بر استراتژی اختصاصی هر هولدینگ قابلیت دارد تا وزن دهیهای ارزیابی را به صورت خودکار تغییر داده و به تحلیلی دور از نقطه نظرات شخصی دست پیدا کند. این سامانه هر شرکت را هم از منظر عضوی از هلدینگ بودن بررسی میکند و هم از منظر صنعت مورد فعالیت

سامانه ای جامع متشکل از بخش های مختلف و قابل فهم برای کلیه مشتریان حقیقی و حقوقی نوآوران امین است که به محض افشای اطلاعات توسط شرکتها، امکان دسترسی به مهمترین اقلام مالی خصوصا برآورد سود هر سهم و p/e جهت تصمیم گیری سریع برای سرمایه گذاران و تحلیلگران را ایجاد می کند. این سامانه مشتمل بر 5 بخش به منظور یافتن ارزنده ترین سهم است: عملکرد ماهانه، عملکرد مالی، بازارهای موازی، وضعیت قیمت سهم و موقعیت یاب

این سامانه به منظور بررسی روند آمار معاملات (تعداد، حجم، ارزش، ورود و خروج نقدینگی، قدرت خریدار و فروشنده)، ورود و خروج حقیقیها و حقوقیها تغییرات و سهامداران عمده بازار سرمایه به تفکیک نوع بازار، صنعت و شرکت طراحی شده است. این سامانه در دو قالب لحظه ای و تاریخچه ای در دسترس فعالین بازار سرمایه قرار گرفته است.

با توجه به درخواست نهادهای مالی همچون تامین سرمایه ها، سبدگردانها و شرکتهای سرمایه گذاری، به منظور یافتن بهترین انتخاب سرمایه گذاری در یک صنعت، نوآوران امین با تکیه بر پایگاه داده ای خود و بهره مندی از الگوریتم های یادگیرنده، جایگاه هر شرکت را در صنعت بر اساس متغیرهای عملکردی همان صنعت به نمایش می گذارد. در این سامانه در کمترین زمان نقاط ضعف و قوت هر شرکت را با ذکر دلیل میتوانید پیدا کنید.

برای اطلاعات بیشتر درباره‌ی خدمات نوآوران امین اینجا کلیک کنید یا با شماره 02187700808 تماس بگیرید